centralne ogrzewanie
Uwaga od 15 września podwyżka wszystkich cen !!!

Jak wybrać piec?

Wybór odpowiedniego pieca może niekiedy przysporzć wielu problemów. By ułatwić to zadanie, oddajemy w Państwa ręce narzędzie w postaci konfiguratora. Krok po kroku podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by zakupić kocioł co idealny do swoich potrzeb.

Sprzedaż ratalna

System ratalny santander

Posiadamy certyfikat

Rzetelna firma

Powiadom znajomego
KBO - Piece z podajnikiem
ul. Główna 64, 32-608 Osiek
tel. +48 33 842 03 17
kbo@kotlobudosiek.pl

Jak zacząć - konfigurator

Jakie paliwo   Jaki piec   Formalnosci
Krok 3

 

 

Imię i nazwisko /  Firma


 

Witamy na stronie konfiguratora. Zachęcamy do jego wypełnienia w celu poznania nazwy najlepszego kotła grzewczego do zastosowania do ogrzewania w Pastwa domach. Istnieje możliwość wydrukowania lub wysłania pocztą elektroniczną formularza konfiguratora. Idealny, bo bezpośredni ze względu na bliskość kontakt umożliwi Państwu producent bądź partner z Państwa województwa. Na koniec wybierana jest forma płatności - przelew, gotówka bądź raty. Transakcja zostanie w pełni zatwierdzona po wpłaceniu zaliczki na konto sprzedającego.

Podczas decydowania się na konkretny piec i opał należy wziąć pod uwagę, czy miejsce, w jakim ustawiamy piec jest wybudowane w nowej energooszczędnej technologii, czy budynek jest ocieplony, czy drzwi i okna są szczelne. Stare budownictwa wymagają wyższej energii grzewczej, by je optymalnie ogrzać. Należy doliczyć do nich 10% więcej energii niż w przypadku nowo wybudowanych budynków. Podczas wyboru kotła do pomieszczeń przemysłowych należy znać również wartość kubatury pomieszczenia grzewczego.

 

 

Powrót

 

 

Telefon serwisowy sterowników firmy TECH 033 870 51 05 , 033 875 93 80
Kotły i piece CO

Zapytaj naszych specialistów o:

piece z podajnikiem piece weglowe piece nadmuchowe piece węglowe piece miałowe ogrzewanie co kotły z podajnikiem kmg-1 centralne ogrzewanie piece centralnego ogrzewania kotły co kotły osiek centralne ogrzewanie cennik kocioł kmg-1 piece osiek kotly co kotły na raty jakie kotły piece co piece na ekogroszek piece co ceny
wyślij zapytanie kbo
KBO