centralne ogrzewanie
Uwaga od 15 września podwyżka wszystkich cen !!!

Jak wybrać piec?

Wybór odpowiedniego pieca może niekiedy przysporzć wielu problemów. By ułatwić to zadanie, oddajemy w Państwa ręce narzędzie w postaci konfiguratora. Krok po kroku podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by zakupić kocioł co idealny do swoich potrzeb.

Sprzedaż ratalna

System ratalny santander

Posiadamy certyfikat

Rzetelna firma

Powiadom znajomego
KBO - Piece z podajnikiem
ul. Główna 64, 32-608 Osiek
tel. +48 33 842 03 17
kbo@kotlobudosiek.pl

KOTŁO-BUD Osiek

Pomagamy właścicielom budynków (domy prywatne, szkoły, sklepy, urzędy, hale produkcyjne, kościoły itp.) ogrzewać je niedrogo i skutecznie, oraz chronić środowisko naturalne.

W dzisiejszych czasach największym problemem właścicieli budynków są rosnące koszty ogrzewania. Dzięki wykorzystaniu najtańszego węgla i paliw zastępczych udało nam się skonstruować łatwy w obsłudze kocioł, który zapewnia niedrogie i optymalne ogrzewanie.

Od kilku już lat KOTŁO-BUD OSIEK dostarcza sprawne urządzenia grzewcze, gwarantując idealny stosunek ceny do jakości i możliwości produktu.

Kadra pracownicza składa się z wysoko kwalifikowanych spawaczy posiadających uprawnienia do spawania kotłów ślusarzy oraz operatorów maszyn. Naszą wizytówką są konsultanci, którzy każdemu doradzą jak zapewnić sobie łatwe w obsłudze, tanie i wygodne ogrzewanie.

Wszystkich zainteresowanych działalnością naszej firmy zapraszamy do zadawania nam pytań za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt.

KotłoBud OSIEK
ul. Główna 64, 32-608 Osiek
tel. +48 33 842 03 17
kbo@kotlobudosiek.pl

Telefon serwisowy sterowników firmy TECH 033 870 51 05 , 033 875 93 80
Kotły i piece CO

Zapytaj naszych specialistów o:

piece z podajnikiem piece weglowe piece nadmuchowe piece węglowe piece miałowe ogrzewanie co kotły z podajnikiem kmg-1 centralne ogrzewanie piece centralnego ogrzewania kotły co kotły osiek centralne ogrzewanie cennik kocioł kmg-1 piece osiek kotly co kotły na raty jakie kotły piece co piece na ekogroszek piece co ceny
wyślij zapytanie kbo
KBO