Kocioł KMW-R - piec węglowy

Kocioł KMW-R

Kocioł KMW-R jest nowszą wersją kotła KMW-S, wykonaną z mocniejszej stali i posiadającą konstrukcję panelową ułatwiającą czyszczenie. Urządzenie to sprawdza się równie dobrze jak KMW-S w wodnych systemach grzewczych i wodnych urządzeniach grzewczych, a jego sprawność jest taka sama.

Najważniejsza jest wygoda

Kocioł KMW-R, jako kocioł płytowy, jest znacznie mniej kłopotliwy w utrzymaniu czystości niż kocioł KMW-S, który jest kotłem rurowym. Przyłącze kominowe na górnym wylocie komina ułatwia podłączenie kotła do komina.

Technologia dolnego spalania w tym urządzeniu grzewczym zapewnia bardziej efektywne wykorzystanie kotła, a zmniejszenie ilości połączeń spawanych zmniejsza ryzyko wystąpienia nieszczelności. KMW-R gwarantuje niezawodność, chroni przed ruiną finansową i ekonomicznie spala kosztowne paliwo. Zalety to spokój ducha, oszczędne spalanie drogiego paliwa i pewność niezawodności.

Wybierając ten kocioł zamiast innego, oszczędzasz czas, pieniądze i środowisko.

Paliwo

Dzięki tej technologii paliwo podawane do nowoczesnych silników spalinowych jest spalane dokładniej i pełniej. Skutkuje to mniejszym zużyciem paliwa i niższą emisją spalin.

  • Ekogroszek
  • Węgiel gruby
  • Biomasa
  • Miał
  • Drewno

Zastosowanie

Piec węglowy KMW-R sprawdza się w wielu środowiskach, ponieważ może być wykorzystywany do celów grzewczych, biznesowych i garażowych.

Trwałość

Piece KMW-R są wykonane z wysokiej jakości blachy o grubości 8 mm i mają konstrukcję spawaną. Sworznie wiążące wzmacniają powierzchnie boczne w celu zwiększenia trwałości. Aby zachować niezawodność, pomiędzy wymiennikiem ciepła w kotle a osłonami gazów szlachetnych stosuje się spawanie elektroniczne. Kotły węglowe są bardzo trwałe i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Kocioł jest objęty gwarancją przez dwa lata, a komponenty przez cztery lata.