Kocioł KMW-S - piec miałowy

Kocioł KMW-S

Nowa generacja ciepła dla każdego: kocioł KMW-S

Wodne piece grzewcze KMW-S są szczególnie przydatne w wodnych systemach grzewczych. Mogą być również stosowane jako urządzenia do podgrzewania wody.

Uzyskaj niezawodne ciepło

Co czyni ten piec grzewczy wyjątkowym? Pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę, jest technologia dolnego spalania, która umożliwia energooszczędne i ekonomiczne użytkowanie kotła. W końcu kocioł grzewczy zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu, ale także oszczędza pieniądze.

Labiryntowy przepływ spalin w specjalnym wymienniku ciepła kotła KMW-S, w połączeniu z konstrukcją płytowo-rurową, stanowi sekret jego doskonałości. Temperatura powietrza opuszczającego kocioł jest znacznie niższa niż normalnie, ponieważ spaliny krążą przez długi czas, zanim dotrą do komina, a więc temperatura powietrza jest niższa niż w przypadku, gdyby było ono kierowane bezpośrednio do wylotu. Ciepło, które nie jest oddawane na zewnątrz, jest wykorzystywane. Zwiększa to wydajność ogrzewania budynków lub wody, a ponadto poprawia efektywność ogrzewania.

Paliwo

  • Węgiel gruby,
  • Eko-groszek,
  • Drewno,
  • Biomasa,
  • Miał.

Kocioł KM-S został specjalnie zaprojektowany do spalania zarówno grubego węgla, jak i drewna, a także eko-groszku, biomasy, peletów i innych przyjaznych dla środowiska opcji. Dzięki zastosowaniu technologii precyzyjnego i całkowitego spalania dopalającego, kocioł KM-S zużywa mniej paliwa i emituje mniej zanieczyszczeń. Efektem jest poprawa jakości środowiska naturalnego.

Zastosowanie

Kocioł KMW-S to uniwersalne urządzenie, które może być wykorzystywane do ogrzewania domów, pawilonów handlowych, warsztatów lub garaży.

Trwałość i wydajność kotła, jakość i koszty naprawy

Blacha kotłowa P 265GH stosowana jest do produkcji pieców węglowych KMW-S, które są konstrukcją zgrzewaną. Producent pieców centralnego ogrzewania dodał na bocznych powierzchniach osłony kotła kołki wiążące, aby zwiększyć trwałość i niezawodność urządzenia. Ponadto panele są tak rozmieszczone, że można je bez trudu czyścić.

Wyposażenie kotła

Sterownik ST-24 zapewnia niezawodną cyrkulację wody i nadmuch za pomocą wentylatora bębnowego RMS-120 typu MS-01S, który posiada bezobsługowy motoreduktor ślimakowy MS-01S, motoreduktor BESEL oraz komplet instrukcji i kartę gwarancyjną kotła i jego podzespołów. Dodatkowo na kocioł i jego podzespoły wystawione są świadectwa badań ekologicznych.

Na kocioł udzielana jest czteroletnia gwarancja, a na części dwuletnia.